Ottelut 2012-2013

Miesten 2. divisioona Länsirannikko

Päivä   Aika   Pelipaikka   Kotijoukkue   Vierasjoukkue   Lopputulos  
pe 28.09.2012   18.30   Sport Garden   FBC Turku   Pyövelit   5 - 6 (Raportti)
pe 05.10.2012   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   AFC Campus   10 - 4 (Raportti)
su 07.10.2012   17.00   Leaf Areena   Ruoska   Pyövelit   4 - 7 (Raportti)
pe 19.10.2012   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   UHV Bulls   5 - 6 ja. (Raportti)
pe 26.10.2012   19.00   Leaf Areena   Flames   Pyövelit   4 - 7 (Raportti)
pe 02.11.2012   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   SBS Masku   4 - 2 (Raportti)
su 04.11.2012   17.00   Salohalli   SalPa   Pyövelit   10 - 5 (Raportti)
pe 09.11.2012   19.00   HaNi-Halli   SBS Wirmo   Pyövelit   11 - 4 (Raportti)
la 24.11.2012   15.00   Huhkolinna   SBS Rupu   Pyövelit   7 - 12 (Raportti)
pe 30.11.2012   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   Leisku   11 - 6 (Raportti)
pe 07.12.2012   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   FBC Turku   2 - 9 (Raportti)
la 15.12.2012   15.30   Samppalinna   AFC Campus   Pyövelit   7 - 9 (Raportti)
pe 04.01.2013   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   Ruoska   5 - 6 (Raportti)
pe 11.01.2013   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   Flames   11 - 3 (Raportti)
pe 18.01.2013   19.00   Vehmaan Liikuntahalli   UHV Bulls   Pyövelit   7 - 9 (Raportti)
pe 25.01.2013   19.00   Hemmingin LH   SBS Masku   Pyövelit   7 - 4 (Raportti)
pe 01.02.2013   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   SalPa   7 - 4 (Raportti)
pe 15.02.2013   19.00   Leaf Areena   Pyövelit   SBS Rupu   8 - 1 (Raportti)
pe 22.02.2013   19.00   Hirvihovi   Leisku   Pyövelit   8 - 4 (Raportti)
la 02.03.2013   18.00   Leaf Areena   Pyövelit   SBS Wirmo   3 - 9 (Raportti)

Suomen Cup

1. kierros - Pyövelit suoraan 2. kierrokselle

2. kierros - 15.09.2012

Päivä   Aika   Pelipaikka   Kotijoukkue   Vierasjoukkue   Lopputulos  
la 15.09.2011   11.00   Leaf Areena   Pyövelit   AFC Campus   2 - 2
la 15.09.2011   15.00   Leaf Areena   Flames   Pyövelit   7 - 3
la 15.09.2011   17.00   Leaf Areena   Pyövelit   FBT Pitu   7 - 7